VERVOER & PRIJS



Bij terugkomst in ZAVENTEM staan wij aan de JAVA COFFEE BAR te wachten met ons logo .
Bij terugkomst in CHARLEROI boven aan de parking aan de betaalautomaat met ons logo


            ALLOO
LUCHTHAVENVERVOER.
             AALST

hieronder foto java coffeeshop in Zaventem

java


Hieronder worden de verschillende luchthavens met de bijpassende prijzen getoond.
Onze basisprijzen gelden voor 1 tot 4 personen met één ophaaladres vanaf CENTRUM AALST

EREMBODEGEM -HOFSTADE -HERDERSEM -HAALTERT - MOORSEL - GIJZEGEM - NIEUWERKERKEN ZIE SCHEMA +5€
REGIO ERPE -MERE EN LEDE: ZIE SCHEMA + 5€.
REGIO DENDERHOUTEM: ZIE SCHEMA +5€
REGIO NINOVE: ZIE SCHEMA +10€
Per bijkomend ophaaladres in dezelfde regio wordt 5€ extra aangerekend.
Vanaf de 5de persoon wordt 5€ per persoon extra aangerekend. (tot max.8 personen)

Voor andere vraag prijs aan.
Vg Alloo Tonny

AANTAL PERSONEN
1 TOT 4 PERS
5 PERS6 PERS7 PERS



ZAVENTEM50556070



CHARLEROI909595100



OOSTENDE95100105110



LUIK120125130135



ANTWERPEN70758085



SCHIPHOL250260270280



CHARLES DE GAULLE
320330340350



ORLY340350360370



LILLE120130140150



DUSSELDORF250260270280