VERVOER & PRIJS



Bij terugkomst in ZAVENTEM staan wij aan de JAVA COFFEE BAR te wachten met ons logo .
Bij terugkomst in CHARLEROI boven aan de betaalautomaat op de parking met ons logo


            ALLOO
LUCHTHAVENVERVOER.
             AALST

Hieronder foto JAVA coffeeshop in Zaventem

java-coffeeshop-zaventem

JAVA COFFEESHOP


Hieronder worden de verschillende luchthavens met de bijpassende prijzen getoond.
Onze basisprijzen gelden voor 1 tot 4 personen met één ophaaladres vanaf CENTRUM AALST

EREMBODEGEM -HOFSTADE -HERDERSEM -HAALTERT - MOORSEL  - GIJZEGEM - NIEUWERKERKEN ZIE SCHEMA +5€
REGIO ERPE - MERE EN LEDE: ZIE SCHEMA + 5€.
REGIO DENDERHOUTEM:  ZIE SCHEMA +5€
REGIO NINOVE: ZIE  SCHEMA  +10€
Per bijkomend ophaaladres in dezelfde regio wordt 5€ extra aangerekend.
Vanaf de 5de persoon wordt 5€ per persoon extra aangerekend. (tot max.8 personen)

Voor andere vraag prijs aan.
Vg Alloo Tonny

AANTAL PERSONEN
1 TOT 4 PERS
5 PERS6 PERS7 PERS



ZAVENTEM50556070



CHARLEROI909595100



OOSTENDE95100105110



LUIK120125130135



ANTWERPEN70758085



SCHIPHOL250260270280



CHARLES DE GAULLE
320330340350



ORLY340350360370



LILLE120130140150



DUSSELDORF250260270280